Відвантаження зі складу Харків 29.09 до 11-00. З 30.09 до 04.10 (включно) склад буде закрито на переоблік
Залишки

Кошик

Обране
Акаунт

0

 
SUNOCO

Бренд: SUNOCO  • Країна походження: США
  • Рік заснування: 1886
  • Сайт компанії: sunoco.com

    Sunoco – велика американська нафтова та нафтохімічна компанія. Штаб-квартира розташований у Філадельфії, штат Пенсільванія. Раніше компанія була відома як Sun Company Inc. та Sun Oil Co. У Канаді компанія діє через свою дочірню структуру Suncor Energy. Sunoco є найбільшою компанією, що базується у Філадельфії і другою за величиною компанією Пенсільванії. Компанія займає 141 місце у Fortune Global 500 (2009 рік).
Компанія була заснована в 1886 році як The Peoples Natural Gas Company у Піттсбурзі, штат Пенсільванія. У 1890 році компанія була перейменована на Sun Oil Company. Діяльність підприємства починає диверсифікуватись за рахунок нафтопереробки та реалізації продукції нафтопереробки. У 1901 році компанія знову перейменована на Sun Company.
1920 року відкривається перша АЗС компанії. У 1922 році компанія знову отримує свою колишню назву - Sun Oil Company.
1925 року компанія виводить свої акції на Нью-Йоркську фондову біржу.
У повоєнні роки Sun Oil Company розгорнула міжнародну експансію: 1953 року вводиться в експлуатацію НПЗ у Сарнії, Канада, починається розробка нафтового родовища поблизу озера Маракайбо у Венесуелі. Останнє було націоналізовано 1975 року.
Sunoco відома тим, що на її АЗС у 1956 році вперше з'явилася можливість заливати бензин з різним октановим числом через один паливно-роздавальний комплекс.
У 1967 році компанія створює компанію Great Canadian Oil Sands Limited для видобутку вуглеводнів з нафтових пісків Атабаски.
У 1968 році Sun Oil поєднується з Sunray DX Oil Company. Упродовж майже 20 років об'єднана компанія реалізовувала бензин під двома брендами: Sunoco та DX. Тільки наприкінці 80-х років було проведено ребрендинг АЗС DX у Sunoco.
У 1976 році компанія була перейменована на Sun Company.
У 1980 році Sun Company придбаває компанію Pacific Oil Company за $2,3 млрд.
У 80-х роках діяльність компанії розширюється за рахунок видобутку в Північному морі та Китаї.
Наприкінці 80-х компанія вирішила сконцентруватися на нафтопереробці та реалізації продуктів нафтопереробки. У 1988 році компанія поглинає Atlantic Refining and Marketing.
У рамках реалізації обраної стратегії компанія до 1995 року продала свої видобувні потужності в Канаді.
У 1998 році компанія отримала свою сучасну назву - Sunoco Inc.

Відгуки

Ще немає відгуків
Написати свій відгук
Поставити оцінку:
Товар бере участь в акції
1 рік гарантії
Зберегти ваші адреси для майбутніх відправок
Сума, на яку буде застраховано Ваш вантаж.
Очікується надходження