Залишки

Кошик

Обране
Акаунт

0

Про компанію

About 1

Компанія «XPert Auto-Parts», раніше «ChinaCars», розпочала свою діяльність у 2007 році. Ми були першопрохідниками, одними з перших в Україні, хто почав займатися запчастинами на китайські автомобілі. Накопичено унікальний досвід, глибокі знання якості виробників, особливості сумісності запчастин, налагоджені тісні зв'язки з китайськими партнерами. Працюючи з нами, Ви можете розраховувати на склад із більш ніж 10 000 позицій. Широкий діапазон виробників: оригінальні запчастини, виготовлені в Європі та недорогий ліцензійний товар за ексклюзивною ціною. Ми експерти в запчастинах для автомобілів Chery, Geely, Great Wall. На складі є автозапчастини до рідкісних китайських авто LIFAN, BYD, CHANA BENNI, JETOUR. У разі термінового замовлення деталі, яка відсутня в Україні, ми можемо її привезти прямо з Китаю. Доставка можлива всіма зручними для Вас способами: всі транспортні компанії, кур'єрська доставка, самовивіз, відправка у вихідні дні, доставка наступного дня.

About 3

Наші бренди офіційно продаються на сервісних станціях. Гарантія на запчастини здійснюється безпосередньо нами. Ми пропонуємо повний пакет сертифікатів якості на брендову продукцію. Відмінне моторне масло і мастильні матеріали ідеально підходять для китайських авто і продовжують термін служби двигуна. Ви можете розраховувати на професійну консультацію щодо підбору запчастин навіть на моделі поточного року. Ми маємо повний доступ до сервісних каталогів офіційних дилерів. Ми першими дізнаємося всю інформацію про тонкощі зносу та заміни автомобільних запчастин.

About 4

Дуже зручна цінова політика. Незважаючи на підвищення долара, ціни фіксуються у гривні на момент закупівлі товару. Низькі ціни на запчастини обумовлені міцними та тривалими взаємини, для нас доступні максимально низькі ціни від заводів виробників. Ми стежимо за всіма новинками на ринку запчастин. Постійно беремо участь у найбільшій виставці автотоварів SIA у Києві. Наші співробітники щороку підтверджують кваліфікацію у китайських партнерів. Вони ввічливі, професійні, оперативно допоможуть вибрати потрібні запчастини та уникнути помилок під час підбору. Ми цінуємо довгі та стабільні відносини з партнерами. І робимо все для максимально комфортної співпраці. Всі питання вирішуються швидко, цінова політика гнучка, гарантуємо миттєве відправлення замовлень. Ви можете розраховувати на нас.

About 2
Товар бере участь в акції
1 рік гарантії
Зберегти ваші адреси для майбутніх відправок
Сума, на яку буде застраховано Ваш вантаж.
icon-truck Очікується надходження